Динамічне ім'я відправника смс

Ім'я відправника смс — це ім'я, що зазначається у полі «SMS від». Сервіс ePochta SMS дає можливість використовувати динамічне альфанумеричне ім'я відправника смс без попередньої реєстрації (якщо оператором не встановлено обмеження на дану можливість*). Мається на увазі, що ви можете вказати будь-яке ім'я або назву компанії (альфа ім'я), телефон (нумеричне ім'я) або інше поєднання букв та цифр (альфанумеричне ім'я) в якості імені відправника смс, причому кожного разу це може бути нове ім'я, т.б. динамічно змінюване, саме тому дану можливість назівають також «заміною номера».

Можливість використання динамічного імені відправника потрібна веб-проектам, що прагнуть інтегрувати сервіс смс-розсилки на свій сайт, наприклад, це можуть бути рекламні агентства, смс-агрегатори, сайти смс-розіграшів, що пропонують відправку анонімних смс.

Правила формування імені відправника смс

Ім'я відправника повинно відповідати ряду вимог:

  • Використовуйте лише латинські літери в імені відправника.
  • Ім'я відправника обмежується кількістю символів, що використовуються — максимум 11 латинських літер або 12 цифр.
  • Не дозволяється використання деяких символів юнікоду, наприклад, {| , ; % ' # % *! ^ = [ ] ( ) / ~ < >}".

* Деякі оператори вводять додаткові обмеження щодо формату написання імені відправника для комерційного трафіку (тобто для смс, які надсилаються не з мобильного телефону). Наприклад, операторами України підписана угода, згідно якої усі імена відправників підлягають обов'язковій реєстрації. Дізнатися деталі можно в особистому кабінеті ePochta SMS після реєстрації.

За запитом клієнта ми надаємо необхідну кількість додаткових смс для тестування сервісу масових смс-повідомлень ePochta SMS.


Виникло питання?

Дарья


0 (800) 21-01-91
(Безкоштовно зі стаціонарних)
0 (800) 21 01 91;
+38 (093) 672-52-57
+38 (095) 446-56-21
skype:dkepochta support@epochta.com.ua

Усі новини