Планування смс-розсилок

Сервіс ePochta SMS дозволяє відправляти як одиничні смс у режимі реального часу, так і планувати персональні смс-повідомлення або масові розсилки (смс великій кількості людей одночасно) на конкретні дату та час, а також встановити поступову відправку протягом обраного проміжку часу.

Відкладена смс-розсилка

Планування смс-розсилок може бути корисним, наприклад, якщо є необхідність надіслати смс у неробочі години, при наявності клієнтів або партнерів, які знаходяться в іншому часовому поясі.

Також ви можете планувати смс кампанії, щоб надіслати повідомлення із згадкою про ту чи іншу подію, або заздалегідь скласти та надіслати поздоровлення.

ePochta SMS дозволяє запланувати будь-яку кількість смс або розсилок без обмеженнь.

Розподіл смс-розсилки у часі

Ще однією важливою можливістю «планування» є функція «поступової розсилки» — розподіл розсилки у часі, т.б. можливість встановити обмеження на кількість відправлених смс протягом обраного проміжку часу. Поступова розсилка особливо важлива під час розсилок за великим списком абонентів для розподілу навантаження, наприклад, на call-центр.

Плануйте свої смс один раз та «спіть спокійно».

Зверніть увагу на правильність вибору часового поясу у персональних налаштуваннях особистого кабінету ePochta SMS.

За запитом клієнта ми надаємо необхідну кількість додаткових смс для тестування сервісу масових смс-повідомлень ePochta SMS.


Виникло питання?

Дарья


0 (800) 21-01-91
(Безкоштовно зі стаціонарних)
0 (800) 21 01 91;
+38 (093) 672-52-57
+38 (095) 446-56-21
skype:dkepochta support@epochta.com.ua

Усі новини